logo

Spor Camiasına Ve Kamuoyuna Duyuru

Öncelikle şahsımın Eto'o ile bir sorunu olmadığının herkes tarafından bilinmesini isterim..

Benim bildiklerimi başta Antalyaspor Yönetimi, Teknik Kadro ve futbolcuların da bildiğini umuyorum..Yani bazı şeyleri sağır sultan bile duymuş.. 

Eto'o kadro dışı bırakıldı başta Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Yönetimini kutluyorum.. Sonuna kadar da arkalarındayım bu kararları için.. Haaa.. Bu arada sanki Eto'o'yu benim kadro dışı bıraktırdığım gibi bir hava estiriliyor.. Ben Başkan değilim yönetici hiç değilim..

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.. Demek ki bir sorun var demek ki bir hata yapılmış, Antalyaspor'dan kimsenin üstün olmadığı alınan bu kararla bir kez daha ortaya çıktı..

Gelelim siyahmı beyaz mı olayına.. Irkçı her hangi bir söylemde bulunduğumu hatırlamıyorum sadece şunu hatırlatmak istiyorum.. Şöyle bir kadroya baktığımız zaman zaten takımın yarısını siyahi futbolcular oluşturuyor.. Diğer yarısıda zaten malum.. Evet bir iddia ortaya atmıştım ve halende arkasındayım.. Kampta misafir edilen bir bayan ile ilgili, olarak.. Ben isterdim ki birileri çıkıp bu konu hakkında açıklama yapsın.. Ama demek ki ateş olmayan yerden duman çıkmazmış..

Antalyaspor'un haysiyetini şeferini kimse ayaklar altına alamaz.. Bu kim olursa olsun.. Bir kez daha başta Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Yönetimi almış oldukları bu karar için kutluyorum..
Benim Eto'o'nun tercümanı Canberk ile bir bağlantımın olduğunu düşünenlere şunu söylüyorum.. Şahsı hiç tanımam bir kaç defa selamlaşmamız olmuştur.. Bende telefon numarası dahi yoktur.. Eğer aksini düşünen varsa ben hazırım, kullanmış olduğum telefon numaramın tüm telefon kayıtlarını kamuoyu ile paylaşmaya…

Bir de eski Başkan Gültekin Gencer'in adamı olduğum söyleniyor ve başkan Ali Şafak Öztürk'ü yemem için benim bir piyon olduğumu düşünenlere de bir kaç söz söylemek istiyorum.. Antalyaspor tarihinde savcılığa suç duyurusu bulunarak 3 ay sahalara girememe ve yüksek miktarda para cezasına çarptırılan ilk gazeteciyim.. Beni savcılığa şikayet eden de Gültekin Gencer idi.. Ama sonrasında ne oldu.. Kötü giden bir Antalyaspor'a şahsi sorunlarımızı bir kenara bırakarak ortak noktamız ve kavgamız olan Antalyaspor'un başarısı için hep birlikte destek kararı almıştık.. Benim sürekli Gültekin Gencer ile telefon görüşmeleri yaptığım veya yemekler yediğim gibi adice yazılar yazılıyor.. Ben hangi mekanda ve nerede yemek yemiş isem veya telefonla konuşmuş isem bunu söyleyenleri ispata çağırıyorum.. Çünkü ben Antalyalıyım ve sapına kadar da Antalyasporluyum.. Benim Antalyasporluluğumu kimsenin tartışmasına izin vermem.. Benim birileri gibi ikinci bir takımım yok.. Benim tek bir takımım var ve onunda bir arması var.. O da AS o da ANTALYASPOR..

Cuma günü Akhisar maçında göreceksiniz savaşan, mücadele eden bir takım olacak..

Son olarak hakkımda dünden buyana sosyal medyada bazıları tarafından ağır ithamlar altında bırakıldım ama sorun değil.. Para pul mevzuları yazılıyor ve çiziliyor, bunlar çok çirkin sözler, bu konularla ile ilgili hukuki sürecin şahsım tarfından başlatılacağını bilmenizi isterim.. Konuşanları ve yazanları derhal ispata çağırıyorum..Bende Antalyaspor'dan üstün değilim.. Benim Antalyasporluluğumu kimse tartmasın ve tartışmasın.. Ve buarada bugün akşam saat 21.00'da KOZA TV'de ekran başında olmanızı tavsiye ediyoruz.. Antalya Arena Spor Programının progman konukları Antalyaspor'un unutulmaz futbolcularından Adnan Gülek ve Ali Rıza Yılmaz ile Antalyaspor ve Eto'o'yu masaya yatıracağız.. Saygılarımla

Share
#

SENDE YORUM YAZ