logo

Taraftarsız Bir Antalyaspor Olmaz / Mehmet Çelik

Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın gelmesiyle tekrar şahlanan Antalyaspor üst üste aldığı başarılı sonuçlar ile yine üst sıralara tırmanışa geçti..

Trabzonspor ve Fenerbahçe galibiyetleri sonrası artık hedef biraz daha fazla büyüdü.. Özellikle Fenerbahçe karşısında ortaya konulan futbol herkesi memnun ettiği gibi rakipler içinde adeta bir göz dağı oldu..

Ancak bu kadar başarılı bir grafik çizen Antalyaspor'da özellikle Fenerbahçe maçında taraftar guruplarının takımlarına desteği çekmesi hoş bir görüntü olmadı.. Bu protestoyu sonuna kadar destekliyorum.. Taraftarsız bir bir Antalyaspor düşünülemez.. Maçın ilk 15 dakikasında protesto yapılıp sonrasında ise futbolculara desteğin yapılması gerekirdi diye düşünüyorum.. Yine üstüne basa basa söylüyorum ki taraftarsız bir Antalyaspor asla düşünülemez..

Sevligili Başkan Ali Şafak Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri en kısa zamanda umarım bu iletişim bozukluğunu ortadan kaldırır diye umut ediyorum.. Et tırnaktan ayrılmaz.. Taraftarı, Futbolcusu, Teknik Heyeti Yönetimi ve Basını ile Antalyaspor daha güçlü.. Bunlardan bir tanesinde bir kopukluk olduğu zaman başarının sağlanamayacağını düşünüyorum.. Bunun için bizler et ve tırnak gibiyiz.. Ve asla ayrılamayız..

Antalyaspor doğru yolda.. Artık sportif başarıda geldi şimdi kenetlenme zamanı.. Önümüzde bir zorlu Bursapor deplasmanı var.. Taraftarının da desteği ile Bursa'dan 3 puan döneceğimizen hiç şüphem yok.. Şimdi daha güçlü bir Antalyaspor zamanı..

Share
#

SENDE YORUM YAZ