logo

Transfer sinyali

Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, yeni transferlerin kısa sürede uyum sağlaması ve performansıyla takıma olumlu katkı sağladığını belirterek, “Avusturya kampında ihtiyaç duyulursa 1 ya da 2 transfer olabilir” dedi.
Bora Terzioğlu, Avrupa kupalarına katılma hedefiyle Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesinde yer almak istediklerini vurguladı. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Bolu kampının tamamlandığını ve kırmızı beyazlıların Avusturya’da gerçekleştireceği ikinci etap çalışmalarına bugün başlayacağını anlatan Terzioğlu, yeni transferlerin takıma kısa sürede uyum sağladığını dile getirdi. Bolu kampının takım açısından güzel geçtiğine değinen Terzioğlu, özellikle Maicon’un Brezilyalı futbolcuların fazlalığından dolayı uzun zamandır takımdaymış gibi arkadaşlık ortamı kurduğunu ve yüksek performans sergilediğini belirtti.

YÖNETİM TRANSFERLERDEN MEMNUN
Kaleci Boffin ve Aydın Karabulut’un geçmiş dönemde birlikte forma giydiği futbolcu arkadaşlarının takımda yer almasından dolayı kısa sürede adapte olduğunu aktaran Terzioğlu, Musa Nizam’ın kendi takımına döndüğünü ve performansının artırdığını belirtti. Terzioğlu, takımdaki genç oyuncuların da forma giyme isteği ve performanslarıyla göz doldurduğunu söyledi. Genç oyuncuların Avusturya kampında yer alacağına değinen Terzioğlu, geçen sezondan gelen arkadaşlık ortamının Bolu kampında da sürmesi nedeniyle keyifli bir kamp döneminin geçtiğini anlattı.

AVUSTURYA’DA İLK ANTRENMAN
Avusturya’nın Salzburg kentindeki 2 haftalık kamp sürecinde Antalyaspor’un çarşamba günü yapacağı ilk antrenmanın ardından 3 hazırlık maçı oynayacağını anlatan Terzioğlu, takımın performansına göre 1 ya da 2 futbolcu transferi gerçekleştirebileceklerini söyledi. Antalyaspor’un 23 Temmuz’da FC Erzgebirge Aue, 27 Temmuz’da Bayer Leverkusen ve 31 Temmuz’da da Hamburg ile hazırlık maçı yapacağını hatırlatan Terzioğlu, kırmızı beyazlıların 1 Ağustos’ta kamp çalışmalarını tamamlayıp Antalya’ya döneceğini belirtti. gazetebir

Share
#

SENDE YORUM YAZ