logo

Transferler Devam Edecek

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, A Spor’a transferde son durumu değerlendirdi.

“Aatif Chahechouhe gelecek mi?

“Eto’o ile transfer konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Rıza Çalımbay, Aatif Chahechouhe’yu istiyor ama biz Fenerbahçe’ye herhangi bir teklifte bulunmadık.”

“Transfer listemizde…”

“Sosa’nın menajerinin konuşma tarzı çok yanlış. Sosa’nın katkı vereceğini düşünürsek, menajer falan dinlemeyiz, getiririz. Listemizde maliyet olarak uçmayan ama getirisi yüksek olacak isimler var. Bazıları kariyer, bazıları sportif anlamda büyük isimler.”

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, beIN Sports’a da transfer açıklamalarında bulundu.

Menez transferi

“Beklediğimiz kadar zor bir transfer olmadı. Açıklama zamanından da görüyorsunuz. Transfer bitmeden basına da yansımadı. Beklentimiz büyük, inşallah beklediğimizi alacağız. Bunlar devam edecek. Antalya gerçekten bunu hak ediyor. Tam bir futbol şehri. Biz potansiyeli çıkartmak istiyoruz. Menez konusunda etkilendiği bir konu da buldu. Tesislerimizi gezdi, stadyum ve Antalya’yı gezdi. Antalya bu tip transferleri hak ediyor.”

Boffin transfer listesinde mi?

“Belli aşamaya gelmemiş oyuncularla ilgili konuşmak istemiyorum. İlgilendiğimiz ciddi sayıda kaleci var. Önceden ilgilendiğimiz bir oyuncu değil ama kendi içimizde bize faydası ne olur diye değerlendirebiliriz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ