logo

Yaşa Antalyaspor sen çok yaşa

Türk futbolunda iz bırakan kırmızı beyazlı kulüp, yarım asrı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyor. Yönetim kurulu, bu anlamlı günü görkemli bir törenle kutlayacak

BÜTÜN BAŞKANLAR OLACAK

Antalyaspor’un kuruluşunun 51. yılı yarın kutlanacak. Kutlama töreninde Antalyaspor’un yarım asırlık başarısının yanı sıra her geçen gün büyüyen kırmızı beyaz sevdanın yeni yaşı kutlanacak. Kutlama organizasyonuna Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Antalyaspor Vakfı Başkanı Dündar Uluğkay’ın yanı sıra Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Antalyaspor Kulübü Derneği üyeleri, kulüp çalışanları katılacak. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yarın saat 18.30’da düzenlenecek olan kutlama törenine kırmızı beyazlı renklere gönül vermiş herkes davet edildi.

ATİK’TE DE KUTLAMA VAR

Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor Vakfı ve Antalyaspor A.Ş.’nin ortak yayınladığı basın davetine kentin dinamiklerinin büyük ilgi göstereceği tahmin ediliyor. Ayrıca kutlamalar çerçevesinde Antalyaspor Okulu da bir etkinlik düzenleyecek. Yüzme, sutopu, tenis, voleybol, cimnastik ve squah kursiyerlerinin katılımıyla Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü’nde (ATİK) bir kutlama düzenleyecek. Etkinlikte, yüzme yarışları, oyunlar, sutopu maçı yapılacak. Marşlar ve şarkılar eşliğinde düzenlenecek etkinlik saat 09.00’da başlayacak 12.00’ye kadar devam edecek. Buradaki etkinliğe de minik sporcuların ailelerinin ilgi göstereceği ve ATİK’i bayram yerine çevirecekleri belirtildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ